Başkan Ekinci,28 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde halkın iradesinin sandığa yansıması için Viranşehir’i karış karış geziyor.

28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için ziyaretlerini gece gündüz sürdüren Viranşehir Belediye Başkan Salih Ekinci, güne esnafları ziyaret ederek başladı.

Yenişehir Mahallesi Cezaevi Caddesinde bulunan işyerlerini tek tek gezen Başkan Ekinci, esnaflara hayırlı, bereketli ve bol kazançlar diledi.
Esnafların sorun ve taleplerini de dinleyen Başkan Ekinci, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için esnaflardan Recep Tayyip Erdoğan için destek ve dua istedi.

Türkiye’nin geleceğine damga vuracak 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine vurgu yapan Başkan Ekinci, Sandığın, halkın iradesini sağlıklı ve net şekilde göstermesi açısından Viranşehirlilerin mutlaka sandığa gitmesi gerektiğinin altını çizdi. 

Başkan Ekinci, Türkiye Yüzyılı vurgusu ile çıkılan yolun Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’yi geleceğe taşıyabileceğini kaydetti.
Vatandaşların yoğun ilgisi ve teveccühleri ile karşılaşan Başkan Ekinci, gösterilen ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, esnaflara teşekkür etti.
 

Editör: Urfadasin Haber