Urfa’da 5 Araç Trafikten Men Edildi, 43 Sürücüye De Ceza Urfa’da 5 Araç Trafikten Men Edildi, 43 Sürücüye De Ceza

Göreve geldiği günden beri Viranşehir’in gelişimi ve kalkınması için çaba gösteren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Pazar günü de boş durmayan Başkan Ekinci, Yenişehir Mahallesi'ne bağlı Kanar Küme Evleri’nde Belediyenin yürüttüğü çalışmaları inceledi. Daha sonra vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek notlar alan Ekinci, bir vatandaşın çay davetini de geri çevirmedi. Ev ziyareti gerçekleştiren Başkan Ekinci, burada hem çay içti hem de vatandaşlarla sohbet etti.

Vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılanan Başkan Ekinci, şehrin asıl sahibi olan hemşerilerinden asla kopmadıklarını ve kopmayacaklarını belirterek,  “Viranşehir’imizin marka bir şehir olması adına gönül birliği yaptığımız hemşerilerimizle sık sık iç içeyiz. Biz şehrimizi yeniden inşa ederken, göreve geldiğimiz dönemde asla vatandaşlarımızdan kopmayacağımızın da sözünü vermiştik. Göreve gelmemizden bu yana da çalmadık kapı bırakmadık. Sürekli vatandaşlarımızın evlerinde, düğünlerinde, özel, mutlu ve hüzünlü günlerinde yanlarında olduk. Bu sayede gönüllere köprüler kurduk, kurmaya da devam edeceğiz” dedi.

Başkan Ekinci, projelerin oluşmasında vatandaşlarla beraber olmanın çok büyük faydalarını gördüklerini de dile getirerek, “Kıymetli hemşerilerimizle beraber olmak ve onların içinde yer almak çalışmalarımızda da çok fayda sağlıyor. Viranşehir’in sorunlarını ve vatandaşlarımızın görmek istediklerini onlardan dinliyor ve buna yönelik projeler üretiyoruz. Bu sayede biz de hemşerilerimizin gözünden bakış imkânına sahip oluyoruz. Bizlere gönüllerini açan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.