31 Mart’ta yapılacak Mahalli idareler seçimlerinde AK Parti’den tekrar aday gösterilen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin STK ziyaretlerindeki ilk durağı Viranşehir Bakkallar ve Sebzeciler Esnaf Odası oldu.

Borçlu Belediyeler İçin TBMM'ye Araştırma Önergesi Sunuldu Borçlu Belediyeler İçin TBMM'ye Araştırma Önergesi Sunuldu

Ardından, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Şoförler Odası, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Viranşehir Temsilciliği, Kahveciler ve Lokantacılar Oda Başkanlığı ile Ziraat Odasını ziyaret eden Başkan Ekinci, STK temsilcilerinden yaklaşan yerel seçimler için dua ve desteklerini istedi.

Başkan Ekinci, STK ziyaretleri ile ilgili yaptığı açıklamada; “Görüşlerine önem verdiğimiz kıymetli STK üyelerimizi ziyaret ederek, Viranşehir adına yapılması gereken projeler noktasında fikir alış verişinde bulunduk. İlçemizin büyümesi, gelişmesi ve kalkınması için gayret sarf eden, katkı sunan tüm STK'larımızın her zaman yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bize gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı Bakkallar ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Eyyüp Kuranlıoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halit Karatepe, Şoförler Odası Başkanı Mehmet Şah Tamer, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Viranşehir Temsilcisi Bayram Mehmetoğlu, Kahveciler ve Lokantacılar Oda Başkanı Mehmet Sert ve Ziraat Odası Başkanı Bahri Ekinci’ye teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” Dedi.

Ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren STK temsilcileri ise, AK Parti’den tekrar Belediye Başkan adayı olan Başkan Ekinci’ye hayırlı olsun dileklerini iletip, seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Editör: Mehmet Fatih Aslan