Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, belediye başkanı seçildiği günden beri çalmadık kapı girmedik sokak bırakmadığını söyledi.

Şanlıurfa’nın nüfus ve alan bakımından en büyük ilçesi Eyyübiye’de, Belediye Başkanı Mehmet Kuş, bir yandan halkın hizmet taleplerini yerine getirmeye devam ederken bir yandan da hayatlarını değiştirecek bir mucize bekleyenlerin umudu olmaya devam ediyor.

Şanlıurfa’da 1 Milyon Gence Ulaşıldı Şanlıurfa’da 1 Milyon Gence Ulaşıldı

Hastalık, yoksulluk ve çaresizlik içerisindeki vatandaşların kapılarını çalmaya devam eden Başkan Kuş, AK Parti İl Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte bu kez de Eyyüpnebi Mahallesi’nde çaresizlik içinde yaşayan ailelere ulaştı.

Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nce daha önce tespit edilen ve yasal kriterler çerçevesinde destek olunan aileleri ziyaret eden Başkan Kuş ve Moğal, kendilerine uzanacak bir el bekleyen ailelerin hayatlarına dokundu.

Kadın, erkek, genç, yaşlı, çocuk yüzlerce vatandaşla sohbet ederek taleplerini dinleyen Başkan Kuş, Eyyüpnebi Mahallesi’nde doğalgaz bekleyen ailelere de farklı sokaklarda şebeke çalışmalarının devam ettiğini, bu kış mahallede isteyen herkesin doğalgaz kullanmaya başlayacağını söyledi.