Başkan Nihat Çiftçi Vatandaşların Çifte Bayramını Kutladı

Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Ramazan Bayramı ve 11 Nisan Kurtuluş Bayramı dolayısıyla bir açıklama yaparak vatandaşların çifte bayramını tebrik etti

Ramazan Bayramı ve 11 Nisan Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıldönümü dolayısıyla bir açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, vatandaşların çifte bayramını kutladı. Başkan Çiftçi, bayramın ikinci günü gerçekleştirilecek olan bayramlaşma programına da tüm vatandaşları davet etti.

Başkan Nihat Çiftçi açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Şanlıurfalı ve Karaköprülü hemşerilerimizin 11 Nisan Kurtuluş Bayramını tebrik ediyorum. 11 Nisan Şanlıurfalılar için kurtuluşumuzun özümüzde, büyüklerimizce gerçekleştirildiği çok önemli ve anlamlı bir gündür. Bu kurtuluş mücadelesinde vefat eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Biz de büyüklerimizin yolunda Şanlıurfa’ya ve Karaköprü2müze hizmet etmeye devam ediyoruz.

Yine Ramazan ayını tamamlayarak bayrama giriyoruz. Biz de Karaköprü Belediyesi olarak bayramlaşma programında vatandaşlarımızla buluşup bayramlaşacağız. Bayramın ikinci günü olan perşembe günü saat 14.00’te Necmettin Cevheri Kültür Merkezimizde bayramlaşma programımıza tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.

İnan Ailesi ve Gazeteci Ali Leylak İle Milletvekili Cevheri'nin Acı Günü İnan Ailesi ve Gazeteci Ali Leylak İle Milletvekili Cevheri'nin Acı Günü

Tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Editör: Mehmet Fatih Aslan