Şanlıurfa’da Narkotik Suçlardan Rekor Sayıda Tutuklama Şanlıurfa’da Narkotik Suçlardan Rekor Sayıda Tutuklama

31 Mart yerel seçimlerinde güven tazeleyerek, yeniden Harran Belediye Başkanlığına seçilen Mahmut Özyavuz, Esnafı ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyerek, alışveriş yapan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

Çarşı esnafını ziyaret ederek, hayırlı işler dileyen Başkan Özyavuz, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, “Gerek bilgilendirme ve istişare toplantılarıyla gerekse esnaf ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya geldik. İlçemizin durumunu, belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını esnaf kardeşlerimizle paylaştık. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Harran ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz. Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi. Harran'da büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştiğini belirten Başkan Özyavuz, aynı bölgede hizmet eden insanlar olarak, bölgenin gelişmesinde esnafın büyük rol oynadığını söyledi.

Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini de dile getirdiler. Esnaflar, Başkan Özyavuz'a kendilerini ziyaret etmesi ve Harran'da yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

Editör: Mehmet Fatih Aslan