Emin Özaslan: Urfa'yı En İyi Urfalı Yönetir Emin Özaslan: Urfa'yı En İyi Urfalı Yönetir

31 Mart yerel seçimler sürecini yoğun bir şekilde gerçekleştiren Cumhur İttifakı Harran Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Mahmut Özyavuz, hergün seçim ofisinde büyük bir kalabalığa ev sahipliği yapıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfa'da gerçekleştirdiği büyük mitinge gelmek için Başkan Özyavuz öncülüğünde Harran ilçesinde büyük bir kalabalık oluşturan vatandaşlar yüzlerce araç konvoyu ile Şanlıurfa'ya hareket etti.

Miting alanını tıklım tıklım dolduran Şanlıurfalı ve Harranlı hemşehrilerine hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Bizler laf değil icraat yapıyoruz icraat diyerek, Belediye Başkanlarını sahneye davet etti. Cumhur İttifakı Harran Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Mahmut Özyavuz'u sahneye davet eden Erdoğan, Harran'a yapılacak olan Devlet Hastanesi'nin bütün işlemlerinin bittiğini ve proje ve ihale sürecinin devam ettiğini söyledi.

Harran'dan hareket etmeden önce büyük kalabalığa hitap eden Cumhur İttifakı Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, “Bizim sevdamız hizmet sevdası, ülkemizin beka sevdası, o açıdan cumhur ittifakı olarak birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde sizlere hizmet etmeyi ibadet etme anlayışı içerisinde bir olacağız, diri olacağız, hep beraber Harran hep beraber Türkiye olacağız. Kıymetli hemşehrilerimiz Cenab-ı Allah'ın izniyle 31 Mart gecesi zafer hepimizin olacaktır. Bugün bir kez daha gösterdiniz ki inanmış yürekleri davalarından hiçbir güç vazgeçiremez. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun inşallah. Açıklamasında bulundu.
 

Editör: Urfadasin Haber