Fakıbaba'dan Çarpıcı Açıklamalar Fakıbaba'dan Çarpıcı Açıklamalar

Deva Partisi kurulduğu ilk günden bu yana hem Şanlıurfa’da hem de Türkiye genelinde ilginin hiçbir zaman azalmadığını ve her geçen gün büyüdüğünü ifade eden Av. Başkan Tüysüz Şanlıurfa’da ise 14 bine yakın üyesi ile her geçen gün büyümeye devam ettiklerini’’ söyledi.

ŞANLIURFA’DA DEVA PARTİSİNE TEVECCÜH ÜST DÜZEYDE

Biz yaklaşık iki buçuk yıldır bu görevi aldık ifadelerini kullanan Av. Ahmet Tüysüz:’’ Görevi devir aldığımız andan itibaren sürekli bu şehirin sorunlarını gündeme getirmeye çalıştık. İlk birkaç ay içerisinde teşkilatlanmamızı tamamladık, ilk kongremizi gerçekleştirdikten sonra saha faaliyetlerimize başladık. Bir taraftanda üye kayıtlarımız devam ediyor. Şanlıurfa gibi bir yerde Deva partisinin teveccüh üst düzeyde.

 14000 BİNE YAKIN RESMİ KAYITLI ÜYEMİZ VAR

Buda bizi memnun ediyor. Daha fazla çalışmamız içinde bizi teşvik ediyor. Şuanda 14000 bine yakın resmi kayıtlı üyemiz var. Teşkilatlanma anlamında da hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz. İktidar partisinden daha çok rağbet gördüğümüzü düşünüyorum. Çünkü elektriği kesilen, suyu akmayan, yolu yapılmayan, köyler, kırsal mahalleler şehir merkezlerindeki mahallelerimizde dahi bazı sokaklarda doğalgaz için kazılan ve kapatılmayan çukurlarda olmak üzere insanlar bu sorunları gündeme taşımamız için bizi davet ediyorlar.

BU PAZAR SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ KENDİMİZİ HAZIR HİSSEDİYORUZ

Temsil ettiğimizin partinin Profiline uygun olarak iktidara hazırlanan bir partiyiz. Hem kadro olarak hem program olarak hem de saha çalışması olarak iktidara hazır olduğumuzu ve bu Pazar seçim olacakmış gibi kendimizi hazır hissediyoruz. Halkımızın ilgisi ise oldukça iyi. Bir hasta için kan arandığında da aranıyoruz, belediye ile ilgili bir hizmet olduğunda da aranıyoruz. Bunları da çekinmeden bir muhalefet partisinin yapamadıklarını biz yapmaya çalışıyoruz.

DEVA PARTİSİNE HEM ŞANLIURFA’DA HEM DE TÜRKİYE’DE İLGİ AZALMADI

Şanlıurfa’daki iktidarın kapalı kutu gibi duruşu geçmiş dönemde özellikle siyasi partilere, iktidar partisine daha çok yakınlık hissedenin büyük bir kısmı seçime bir yıl kala milletvekilliği adayını ilan ederlerdi. Ama şuanda yaklaşık beş buçuk gibi bir süre kaldığı halde mevcut iktidar partisinde de diğer partilerde de herhangi bir aday adayı partisinde bir rekabet olmadığını görüyoruz. Kurulduğu ilk günden bu yana deva partisi hem Şanlıurfa’da hem de Türkiye genelinde ilgi hiçbir zaman azalmadı buda doğru yolda olduğumuzu gösteriyor’’ ifadelerine yer verdi.