Ramazan Bayramı'nın toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en önemli sembollerinden olduğunu vurgulayan Başkan Yetim şu ifadeleri kullandı:

Şanlıurfa’da Kaya Mezarları Arasında Piyano Resitali Şanlıurfa’da Kaya Mezarları Arasında Piyano Resitali

"Çok değerli Şanlıurfalı hemşehrilerim, iş dünyamızın saygıdeğer temsilcileri ve Odamızın kıymetli üyeleri,

On bir ayın sultanı olan mübarek Ramazan Ayı'nı geride bırakıp Ramazan Bayramı'nı idrak etmenin sevincini paylaşıyoruz. Ben öncelikle, tüm Müslümanların tuttukları orucun kabul olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Dargınlıkları ve kırgınlıkları sonlandıran, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en önemli sembollerinden olan Ramazan Bayramı'nın da tüm İslâm ve insanlık alemine, Şanlıurfa'mızın iş dünyasına ve tüm Şanlıurfalılara hayırlı olmasını temenni ediyor, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak şahsım ve kurumum adına bayramın sosyal ve ekonomik anlamda barış ve huzur dolu, sağlıklı ve müreffeh bir geleceğe vesile olmasını temenni ediyorum.

Hepinizin Ramazan Bayramı'nı içtenlikle tebrik ediyorum."

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı Serhat Karadağ ise Ramazan Bayramı dolayısıyla bir tüm İslâm ve insanlık aleminin bayramını tebrik etti.

Ramazan Bayramı'nın dostluğun, kardeşliğin pekiştiği dargınların barıştığı Ramazan Bayramını hayırlara vesile olmasını belirten Meclis Başkanı Serhat Karadağ şu ifadeleri kullandı:

"Birlik-beraberlik, yardımlaşma ve dayanışmanın doruğa ulaştığı bir Ramazan Ayı’nı daha geride bırakarak bayram sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Dostluğun ve kardeşliğin pekiştiği, dargınların barıştığı Ramazan Bayramı’nı tüm içten dileklerimle kutluyor, bayramın ülkemize, milletimize ve bütün dünyaya huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum

Editör: Mehmet Fatih Aslan