2023 seçim sathına her geçen gün biraz daha yaklaşılırken AK Parti’nin Şanlıurfa’daki İl, İlçe ve Belediye başkanları işi biraz daha sıkı tutuyor. Aylık toplantılar 15 güne ve haftalık toplantılara dönüşüyor.

Bu çerçevede AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı başkanlığında, Şanlıurfa merkezdeki 3 belediye başkanı ve büyükşehir belediye başkanı ile haftalık durum değerlendirme toplantısı yapıldı.

Beyazgül, Halkı Mitingine Nasrettin Hoca Örneğiyle Davet Etti Beyazgül, Halkı Mitingine Nasrettin Hoca Örneğiyle Davet Etti

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, haftalık durum değerlendirme toplantısı yaptıklarını sosyal medya hesabından duyurdu. 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, paylaşımında “Büyükşehir Belediye Başkanımız @zabeyazgul, Eyyübiye Belediye Başkanımız @mehmetkusnet, Haliliye Belediye Başkanımız @mcanpolatnet ve Karaköprü Belediye Başkanımız @MetinBaydilli ile haftalık durum değerlendirme ve koordinasyon toplantımız yaptık.”ifadelerini kullandı.