Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, seçim çalışmaları kapsamında bugün Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde temaslarda bulundu. AK Parti Siverek İlçe Başkanlığı ziyaretinde konuşan Bekir Bozdağ şunları söyledi;

Gelin kim ne hesap yaparsa yapsın bütün hesapları beraber bozalım. Amerika Erdoğan gitsin diyor. Avrupa, Erdoğan gitsin diyor. İsrail Erdoğan gitsin diyor. Başkaları Erdoğan gitsin diyor. Herkes Erdoğan'ın gitmesinde ittifak etmiş. 

Bizim  ülkemizin hayrını, Amerika mı düşünüyor? Avrupa mı düşünüyor? İsrail mi düşüyor? 

Herkes Kılıçdaroğlu gelsin diye bu milletin zayıflığını, güçsüzlüğünü ve bu milletin çok çok kötü durumlara düşmesini isteyen, bunun için her yolu deneyen güçler bir araya gelmiştir. Sadece buna bakarak bile karar verdiğimizde onların hesabını bozmak bu milletin de bu ülkenin de hayrına, yararınadır.

Ben inanıyorum ki Sayın Kılıçdaroğlu'na oy verenler de oylarını değiştirip Erdoğan diyecektir.  İnşallah 28 Mayıs'ta Siverekli kardeşlerimle beraber manşeti beraber atacağız:Başkan Erdoğan. Bu manşeti Siverekli kardeşimler de Şanlıurfalı kardeşlerim de aziz milletimizde manşet böyle atılır dedirtecek."

"

Editör: Urfadasin Haber