Özdiker Pasajının Boşaltılan Dükkanları Oto Galeri ve İt Barınağına Döndü! Özdiker Pasajının Boşaltılan Dükkanları Oto Galeri ve İt Barınağına Döndü!

İYİ Parti Genel Merkez Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kırsal Kalkınma Başkanı Berivan Gökoğlu Yıldızsoy, Şanlıurfa’da görev yapan kadın gazeteciler ile bir araya geldi. Sabah kahvaltısında kadın gazeteciler ile bir araya gelen Gökoğlu Yıldızsoy kent gündemi hakkında kadın gazeteciler ile istişarelerde bulundu.

  

KADIN DEĞERLERİNİ KADIN MESLEKTAŞLARINDAN DİNLEYEREK İSTİŞARE ETTİK

Özgür basın ve çalışan gazeteciler olarak bir araya gelerek günümüzün anlam ve önemini paylaştık. İfadelerine yer veren Berivan Gökoğlu Yıldızsoy:’’ Onların katılımlarıyla var olan çalışma hayatımızdaki zorlukları bir kadın olarak, bir kadın meslektaşlarından dinleyerek birbirimizin arasında istişare ettik. Amaç toplumda kadın değerlerinin sadece ev hayatında değil iş hayatında da aynı sevgi ve saygı çerçevesinde karşılanması gerektiğine inandık. İYİ Partimizin bir ferdi olarak bugün verdiğimiz bu güzel kahvaltıda tüm gazeteci, çalışan basın ve tüm çalışan ailemize tekrardan günlerini kutlayarak bugünün önem ve arzlarını bir güne değil 365 güne sığdırılması gerektiğine inanıyorum’’ sözlerine yer verdi.