Beşiktaşlı iş insanları sosyal bir sorumluluk projesi başlatarak Beşiktaş forma ve tişörtü dağıtmak üzere İstanbul'dan yola çıkarak Şanlıurfa’ya geldi.

Beşiktaşlı iş insanları Leo Yılmaz, Bahtiyar Kaya ve Sabri Ortak sosyal sorumluluk projesi kapsamında Şanlıurfa’da bulunan down sendromlu, otizm ve şehit gazi yakınlarının çocukları için orijinal forma dağıtımı gerçekleştirdi.
Beşiktaşlı iş insanları Leo Yılmaz, Bahtiyar Kaya ve Sabri Ortak sosyal bir sorumluluk projesi başlatarak Beşiktaş forma ve tişörtü dağıtmak üzere İstanbul'dan yola çıkarak Şanlıurfa’ya geldi. Karaköprü ilçesinde bulunan Rehabilitasyon Merkezinde down sendromlu, otizm ve şehit gazi yakınlarının çocukları için orijinal forma dağıtımı gerçekleştirdi.

Yaklaşık 600 forma dağıtımı gerçekleştiren iş insanları, Şanlıurfa’dan sonra Mardin Midyat’ta da down sendromlu, otizm ve şehit gazi yakınlarının çocuklarını ziyaret edip forma hediye edeceklerini söyledi.

İş Adamı Bahtiyar Kaya yaptığı açıklamada: 

"Sosyal Beşiktaş projesi programını yaptık. Beşiktaş kartalları doğu da ve güneydoğuda iç Anadolu’da Beşiktaş forması olmayan il ve ilçelerde forma dağıtıyoruz. Geçmiş aylarda biz bunu Kahramanmaraş’ta yaptık, Adıyaman’da yaptık. Bu ayda artık buradayız. Bizim buradaki amacımız buradaki çocuklarımızın engelli, down sendromlu, Şehit ve gazi derneklerine, şehit ailelerine ulaşmak, onların yüreğine dokunmak, onların varlığını hissettirmek. Şehitlerimizin emanetlerini hissettirmek istedik. Bu projede de 3.projemiz bu  Türkiye genelinde bu projelerimiz devam edecek. Bizim buradaki amacımız buradaki çocuklarımıza dokunmak.

Diğer taraftarlardaki gruplarda bu örnekleri teşir ettik. Diğer taraftar grupları da lütfen bu konuda duyarlı olsunlar bu sosyal projeye destek versinler. Gerek iş adamlarımız. gerek taraftar grupları, gerek spor camiasındaki yönetimler bunlar bu sosyal projelere destek versinler. Misal burada 3 arkadaş olarak buna destek verdik. Maddi ve manevi anlamında kendimiz destekliyoruz. Hiç kimsenin 3 arkadaş dışında desteği yok arkadaşlar. Viaportal’ın büyük bir desteği var üzerimizde.

Abide Kavşağının Bir Kısmı Trafiğe Kapanıyor Abide Kavşağının Bir Kısmı Trafiğe Kapanıyor

Bugüne kadar 2000 forma dağıttık arkadaşlar.Bu  formanın 1000 tanesini bu tesislere rehabilitasyon merkezlerine kimsesizlerin yurduna giderek dağıttık. 1000 taneye yakında sosyal medya üzerinden dağıttık.

Şanlıurfa’da 600 e yakın forma dağıtacağız.Bugün rehabilitasyon merkezine geldik bugün ilk adımımıza başlıyoruz."

İfadelerini kullandı.