31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa'nın 13 ilçesini gece gündüz dolaşan ve halkla kucaklaşan Zeynel Abidin Beyazgül seçimlere son 2 gün kala kent merkezine yoğunlaştı.

Cumhur İttifakı'nın Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül, seçime saatler kala  bir yandan vaatlerini halka anlatmaya devam ediyor bir yandan da ulaşımdan çevre düzenlemesine kadar Şanlıurfa'nın kritik sorunlarına yeniden çözümler üretmek için 1 Nisan sabahını sabırsızlıkla bekliyor.

31 Mart seçimlerini kazanma konusunda çok iddialı olan Zeynel Abidin Beyazgül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "31 Mart'ta Ya Hak diyerek yine mührümüzü basmaya hazır mıyız?

Var mıyız sandıkları Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan için  için patlatmaya? Kararlı mıyız AK Kadroların bu kutlu yürüyüşüne destek olmaya? Hazır mıyız Türkiye Yüzyılı'na Şanlıurfa olarak damga vurmaya?" ifadelerini kullandı.

Beyazgül'ün 2019 - 2024 Hizmet Dönemimi

Yazmacı, Mecliste Şanlıurfa'nın Bayramda Ziyaretçi Akınına Uğramasını Anlattı Yazmacı, Mecliste Şanlıurfa'nın Bayramda Ziyaretçi Akınına Uğramasını Anlattı

Editör: Urfadasin Haber