Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül, isim vermeden son günlerde çeşitli iddilarla gündeme gelen Şefik Bakay’a sahip çıktı.

Şanlıurfa Esnaf Sanatkârlar ve Odalar Birliği (ŞESOB) Başkanı Mehmet Şefik Bakay’la ilgili son günlerde ortaya atılan iddialara Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül isim vermeden çok sert tepki gösterdi.

Şanlıurfa Esnaf Sanatkârlar ve Odalar Birliği Başkanlığı seçimleri için geri sayım başlarken rakip çevreler de ŞESOB Başkanı Şefik Bakay’la ilgili akıl almaz iddialarını sıralamaya devam ediyor.

“BELDEN AŞAĞI VURMALARLA YOL ALINMAZ” 

Gözden kaçırmayın

Harran’a Doğalgaz Geliyor, İlk Kazma Vuruldu Harran’a Doğalgaz Geliyor, İlk Kazma Vuruldu

Bu iddialarla ilgili ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, çay bahçesi açılışında yaptığı konuşmada tepki gösterip isim vermeden Şefik Bakay’a sahip çıktı. Başkan Beyazgül konuşmasında “Bazen diyorlar ki algılar, şunlar bunlar. Biz bunları biliyoruz. Belden aşağı vurmalarla yol alınmaz. 

“STK’NIN SEÇİMİ VAR BELDEN AŞAĞI VURMALARA BAŞLIYORLAR”

Bir bakıyorsun ki bir STK’nın seçimi var belden aşağı vurmalara başlıyorlar. Yazıklar olsun size. Urfa halkı bunlara doydu. Bunlara aldanmayacak. Urfa halkı hizmet istiyor. İş istiyor tarihini, müziğine istiyor. Kim bunları yaparsa gelin heykelini dikelim. Öyle yalanla dolan iftirayla değil.” ifadelerini kullandı.