Şanlıurfa’nın İlçelerinde İşte Cumhurbaşkanlığı 2.Tur Seçim Sonuçları Şanlıurfa’nın İlçelerinde İşte Cumhurbaşkanlığı 2.Tur Seçim Sonuçları

Şanlıurfa merkezde, ilçelerde, kırsalda, kenar mahallelerde her an her köşeden seçmenin karşısına çıkan CHP Milletvekili ve 28.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mahmut Tanal, “Seçim kampanyası sürecinde hep sahadayım, halkla iç içeyim. Gücümü milletten alıyorum. Billboardlarda tek bir fotoğrafıma rastlayamazsınız. Tek bir seçim ofisi dahi açmadım. Reklam için para harcamadım. ”diyor.

“ÇOBANIN OĞLUYUM, GÜCÜMÜ HALKTAN ALIYORUM”

Reklamsız, seçim bürosuz çok etkili bir seçim çalışması yürüten CHP Şanlıurfa milletvekili adayı Mahmut Tanal, ‘adaletsiz' olarak gördüğü seçim yarışına tepki gösteriyor.

Mahmut Tanal;  “Ben Mahmut Tanal. Şanlıurfalı çoban Mustafa'nın oğluyum. Bugüne kadar hep emeğimle bir yerlere geldim. Siyaseti her zaman halka hizmet aracı olarak gördüm. Şanlıurfalı hemşerilerimden rica ediyorum: Para içinde yüzenlere, kamu gücünü kullananlara, halkı soyanlara karşı bizlere sahip çıkın, oylarınızla destek verin.

“BARONLARLA MÜCADELE EDİYORUM”

Şanlıurfa'da seçim sahasında devletin imkânlarını kullananlarla, milletin parasıyla seçim çalışması yürütenlerle, valiyle, kaymakamlarla, bakanlarla, partili bürokratlarla, para babalarıyla, 3 kuruşa haber yapan, tweet atan gazeteci kılıklı şahıslarla, baronlarla, provokatörlerle, gariban halkın parasını yiyenlerle mücadele ediyorum. ”ifadelerini kullandı.