31 Mart yerel seçimlerine yönelik çalışmalarını Şanlıurfa’da sürdüren Adalet eski Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerinin yanı sıra esnaf ziyaretleri ile de sahada ağırlığını hissettiriyor. 

Şanlıurfa'da  Yine Trafik Kazası: Genç Doktor Hayatını Kaybetti, 6 Yaralı Şanlıurfa'da Yine Trafik Kazası: Genç Doktor Hayatını Kaybetti, 6 Yaralı

Bozdağ, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkarlar Birliği, Şanlıurfa Otomobilciler ve Şöforlar Odası ziyaretlerini ardından Şanlıurfa Şıracılar ve Kuruyemişçiler Odası’nın ziyaret etti, fıstıkçı esnaflarına dükkanlarında ‘hayırlı işler’diledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün de eşlik ettiği bu ziyaretlerle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Bozdağ, “Şanlıurfa Şıracılar ve Kuruyemişçiler Esnaf Odası'nı Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Adayımız Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte ziyaret ettik. Şanlıurfa Şıracılar ve Kuruyemişçiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Aslan ve esnaf kardeşlerimize gösterdikleri misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Ülkemizdeki fıstık üretiminde birinci sırada yer alan Şanlıurfa'mızda fıstıkçı esnaflarımızı dükkanlarında Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Adayımız Zeynel Abidin Beyazgül ve Şanlıurfa Şıracılar ve Kuruyemişçiler Esnaf Odası Başkanımız Ahmet Aslan birlikte ziyaret ederek hayırlı işler diledik. Yaklaşık 30 milyon fıstık ağacı varlığı ile Türkiye'deki fıstık üretiminin yüzde 50'sini gerçekleştiren Şanlıurfa'mızın fıstığını hem marka haline getireceğiz hem dünyaya tanıtacağız. Dünya ve Türkiye fıstığının merkezi Şanlıurfa'dır.”ifadelerini kullandı. 
 

Editör: Urfadasin Haber