Bozova Belediyespor ile Akçakale Belediyespor maçı hızlı başlarken gol 3. Dakikada geldi. Karşılaşmada galip gelen Akçakale oldu. Maç Sonucu 2-1

Şanlıurfa Süper Amatör Ligi’ni aynı puanla ilk iki sırada tamamlayan Akçakale Belediyespor ve Bozova Belediyespor statü gereği bugün saat 15.00’da 11 Nisan Stadında karşı karşıya geldi. Maçın 3. Dakikasında Bozova Belediyespor Mehmet Fırat ile golü buldu.

 Akçakale Belediyespor için beraberlik  şansı ilk yarının sonun da geldi. Akçakale Belediyespor penaltı kazandı.  Umut'un 32. dakikada penaltı vuruşuyla Akçakale Belediyespor durumu 1-1 yaptı. İlk yarı bu skorla sonuçlandı.

İkinci yarıya hızlı başlayan Akçakale Belediyespor oldu. Karşılaşmanın ikinci yarısında Akçakale durumu 1-1'den  2-1 dönüştürdü. Maç Akçakale'nin 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

Gözden kaçırmayın

Karaköprü Belediyespor Yönetimi Güven Tazeledi Karaköprü Belediyespor Yönetimi Güven Tazeledi

Bölgesel Amatör Lige yükselme şansı yakalayan Akçakale Belediyespor, BAL'da  mücadele etme hakkı kazanmak için muhtemelen Siverek Belediyespor’la baraj maçı oynayacak.

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ile Bozova Belediye Başkanı Supi Aksoy’un da karşılaşmayı izlemek için taraftarlarla tribünde yer aldı.