Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü 4 kişi yaralandı.

Sabah saatlerinde Bozova ilçesinde meydana gelen silahlı kavgada ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Hasan H. Doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Hasan H. 'nin yeni evlendiği öğrenildi. Kavga sonrası olaya JASAT Dedektifleri el atarak gözaltına başladı.

Acı Haberi Bakan Soylu Verdi 1 Şehit Acı Haberi Bakan Soylu Verdi 1 Şehit

Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde akrabalar arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada 1 kişi hayatını kaybederken 4 kişi ise yaralandı.

Edinilen bilgiye göre kavga, Şanlıurfa’nın Bozova ilçesine bağlı Çakmaklı kırsal Mahallesi Kayagözü mezrasında yaşandı. Amca çocukları arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle kavga çıktı. Taş, sopa ve silahların da kullanıldığı kavgada daha yeni evlendiği öğrenilen 24 yaşındaki Hasan H. Olay yerinde hayatını kaybederken, Adnan H., Mustafa H., Muzaffer H. Ve Safiye H. İse yaralandı. Yaralılar özel araçlar ile olay yerine giden ambulanslarla Bozova Devlet Hastanesi ve Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Kavga nedeniyle bölgeye giden jandarma ekipleri, mezrada geniş güvenlik önlemi aldı.Kavgayla ilgili soruşturma devam ediyor.