Bucak ailesinin önde gelen isimlerinden merhum Hasan Bucak'ın oğlu Serdar Bucak ile Devlet Eski Bakanı Salih Sümer’in kızı Şenay Sümer, düzenlenen görkemli düğünle dünya evine girdi.

Düğüne, Mardin Büyükşehir eski belediye başkanı Ahmet Türk, Tarım Eski Bakanı Mehdi Eker’in yanı sıra birçok STK başkanı, yörenin aşiret, kanaat önderleri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Samiye Rastgeldi’nin Sıra Gecesinden Müziğin Zirvesine Giden Yolculuğu Samiye Rastgeldi’nin Sıra Gecesinden Müziğin Zirvesine Giden Yolculuğu

bucak ile sümer ailesi nikah

Dün gece Nevali Otelde gerçekleşen düğünde Serdar Bucak ile Şenay Sümer’in nikâhını Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli kıydı. Gelin ve damadın nikah şahitliğini ise Tarım eski Bakanı Mehdi Eker, Mardin Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Ahmet Türk ve Mehmet Emin Bucak yaptı.

Serdar bucakın düğünü
Gelin ve damadın evlilik cüzdanını Tarım eski bakanı Mehdi Eker takdim etti. Mehdi Eker, evlilik cüzdanını teslim etmeden önce yaptığı konuşmada “Öncelikle Sümer ve Bucak ailelerini tebrik ediyorum. Biraz önce atılan imzayla bir yeni yuva kuruldu. Cenabı Allah bu yuvayı bir merhamet saadet ve bereketli kılsın. Bir birlerini çok sevsinler. Cenabı Allah onlara hayırlı evlatlar nasip etsin. Güzel bir gelecek nasip etsin.” İfadelerini kullandı.

serdar ve şenay bucak
Düğün, gelin ve damatla hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.