Şanlıurfa'da Motosiklet Denetiminde Sürücülerine Ceza Yağdı Şanlıurfa'da Motosiklet Denetiminde Sürücülerine Ceza Yağdı

Bir yıl gibi kısa bir sürede faaliyet alanında oldukça etkili işler yapan, alanında önemli bir eksiği kapatan ve ülkenin tamamında teşkilatlanan TİMBİR, sektöre olumlu katkı sağlamaya devam ediyor.

Bin haber sitesinin üyesi olduğu ve Cumhurbaşkanlığı onayı ile kurulan Türk İnternet Medya Birliği kurulduğu günden buyana bir yıl içerisinde Türkiye’nin birçok şehrinde çeşitli programlar düzenledi. Üst düzey katılımcıların yer aldığı programlarda verilen mesajlarla İnternet Medyasına önemli katkılar sundu.

TİMBİR’in kurucuları arasında yer alan ve Genel Başkan Yardımcılığı görevi bulunan Şanlıurfalı gazeteci Cengiz Aksan, TİMBİR’in 1. Yıl dönümündeki mesajında;

“ 81 İl ve 14 Ülkeden kurucusu ile yola çıkıp Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kurulan TİMBİR, henüz bir yaşında olmasına rağmen onlarca ulusal düzeyde proje hayata geçirdi. Bu günden sonra da aynı heyecan ve inançla çalışmalarına devam edip üyeleri ile birlikte büyümeye, alanında söz sahibi kurum olarak sektöre katkı sağlamaya devam edecek. Hep birlikte nice yıllara.” ifadelerini kullandı.
 

Editör: Urfadasin Haber