Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde Seçim çalışmalarının ilk gününden buyana kapı kapı dolaşarak AK Parti’nin vizyonunu anlatan Yazmacı, Yeni Türkiye Yüzyılı için herkesi AK Parti’ye destek olmaya davet etti. Her gittiği yerde büyük bir coşku ile karşılanan Yazmacı, kimsenin ötekileştirilmediği bir dönemde vatandaşlara hizmet etmeye aday olduğunu vurguladı. 

14 Mayıs 2023 Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Şanlıurfalı kadınlara güvendiğini belirten AK Parti Şanlıurfa 5.sıra milletvekili adayı Cevahir Asuman Yazmacı, “‘Kadınların ellerini bugüne kadar hiç bırakmadım. Bugünden sonra da hiç bırakmayacağım “ dedi.

dc0350f8-7440-4655-a96f-abbe32c0bd6f

“HEDEFE KİLİTLENDİK”

Cevahir Asuman Yazmacı "Cumhuriyetimizin 100. yılında, Türkiye Yüzyılı'na giden yolda emin adımlarla, coşkuyla yürüyoruz. Tüm partililerimizle yeniden iktidar hedefine kilitlenmiş durumdayız. 14 Mayıs'ta Türkiye genelinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da büyük bir başarı sağlayacağız" ifadelerini kullandı.

“İNŞALLAH KADINLARLA GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ”

Bir kadın olarak Şanlıurfalı kadınların Ankara'daki sesi olacağını söyleyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Cevahir Asuman Yazmacı ”Kadınlarımızla aramızda çok güçlü bağlar var. Kadınlar sakın ellerimi bırakmasın ben de kadınlarımızın ellerini bırakmayacağım. AK Parti döneminde kadın hakları için çok önemli çalışmalar yapıldı. Yeni dönemde de önemli çalışmalar yapılacak.  Cumhurbaşkanımızın kadına vermiş olduğu değeri siz de biliyorsunuz. İnşallah kadınlarla güzel işler başaracağız" diye konuştu.

Şanlıurfalı Vatandaşlar: Seçim Bitti, Meclis Açılsa da Ne Yapacaklarını Görsek Şanlıurfalı Vatandaşlar: Seçim Bitti, Meclis Açılsa da Ne Yapacaklarını Görsek