Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen Şanlıurfa’da seçim güvenliğini gündeme aldı.

Kaftancıoğlu'na Sürpriz Ziyaret Kaftancıoğlu'na Sürpriz Ziyaret

Seçim güvenliği ile alakalı çalışmalarını yeniden gözden geçirmek için Şanlıurfa’da bulunduklarını aktaran CHP’li Gökçe Gökçen, bu gözden geçirmeyi birçok il de yaptıklarını anlattı.

Şanlıurfa Barosu ve Şanlıurfa Tabip Odasını da ziyaret eden CHP’li Gökçe Gökçen, partisinin Şanlıurfa il örgütü ve ilçe örgütleriyle bir araya geldiği toplantıda yaptığı konuşmada gündemine seçim güvenliğini ve ekonomik sorunları aldı.

CHP’li Gökçe Gökçen seçim güvenliği ile ilgili şunları söyledi; “Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Şanlıurfalı yurttaşlarımızın hangi partiye oy verirlerse versinler oylarının güvence altında olduğu, hangi partiye oy verdilerse o partiye oyunun sandıktan çıktığı ve sisteme girildiği bir güveni inşa etmeye çalışıyoruz, dolayısıyla böyle bir çalışma için yarın bir seçim olacakmış gibi hazırlığımızı yapıyoruz. Şanlıurfa’da bugün bulunma sebebimiz budur.”