Şanlıurfa Adliyesinde adalet nöbeti tutan ve daha sonra bu nöbetine Ankara’da Adalet Bakanlığı önünde devam eden Emine Şenyaşar, geçtiğimiz günlerde yaşadığı bir rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte hastanede tedavisi devam eden Emine Şenyaşar’ı ziyaret etti.

Metrelerce Yüksekten Uçuruma Düşüp Hurdaya Dönen Otomobilden Sağ Çıktı Metrelerce Yüksekten Uçuruma Düşüp Hurdaya Dönen Otomobilden Sağ Çıktı

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili şu açıklamada bulundu:

“Eşi Bu sabah, eşim Selvi Hanım ile birlikte, Ankara’da tedavi gören Emine Şenyaşar’ı hastanede ziyaret ettik. Emine Hanım hala acılar içinde, hala adalet arıyor, hala katillerin yakalanmasını, yitirdiği ailesinin hesabının sorulmasını bekliyor. Oğlu tek kişilik hücrede tutulmaya devam ediyor. Erdoğan, katilleri “senden-benden” diye mi ayırıyorsun? Gözleri önünde ailesi katledilen Emine Hanım’ın feryadını neden duymuyorsun? Bu sessizlik nedir Allah aşkına? Ne pahasına olursa olsun, tek başıma bile kalsam, ömrümün sonuna kadar Emine Hanım ve ailesi için adalet arayacağım.”

Bu arada, Emine Şenyaşar’ın hasta yatağında dahi “adalet” yazılı pankartı elinden düşürmemesi dikkat çekti.