Cumhuriyet Halk Partisi Haliliye İlçe Başkanı Mehtap Rastgeldi Sakacı ve İlçe Sekreteri Mustafa Özcan, Urfadasın haber sitesini ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Haliliye İlçe Başkanı Mehtap Rastgeldi Sakacı ve İlçe Sekreteri Mustafa Özcan basın ve gazetecileri ziyaret kapsamında Urfadasın haber sitesini ziyaret etti.

Kısa bir süre önce CHP Haliliye İlçe Başkanlığına atanan Mehtep Rastgeldi Sakacı, göreve başladıktan sonra önce gazetecilerle basın toplantısında bir araya geldi, ardından basın mensuplarını ofislerinde ziyaret etti.

Urfadasın haber sitesine gerçekleştirdiği ziyarette Haliliye ilçesinin gündemine dair konular üzerinde görüş alışverişinde bulunan CHP Haliliye İlçe Başkanı Mehtep Rastgeldi Sakacı “CHP ailesine katılmaktan mutluyum.

Bütün Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da iyi bir ivme yakaladık. Başaracağız. Herkesi kucaklayacağız. Haliliye’deki sorunları biliyoruz ve üstesinden geleceğiz. Halkımızla halk için ne gerekiyorsa yapacağız.

Aziz Aydınlık, Kurtarma Çalışmaları Hakkında Bilgi Aldı Aziz Aydınlık, Kurtarma Çalışmaları Hakkında Bilgi Aldı

Şanlıurfa’da halkın teveccühü CHP’ye her geçen gün artıyor. Bunda partililerimizin 7’den 70’e emekleri büyük. CHP Haliliye İlçe Başkanlığı olarak da gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.