Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, bir çok kurum ve kuruluşa bulundu.

BBP Genel Başkanı Destici Şanlıurfa'ya Geliyor BBP Genel Başkanı Destici Şanlıurfa'ya Geliyor

İlk olarak Şanlıurfa Barosunu ziyaret eden Başkan Karadağ, daha sonra Evren Sanayi Sitesi Esnafını ziyaret ederek, esnafın sorun ve önerilerini dinledi.
Çalışmalarına Şanlıurfa İl Örgütü ile birlikte hız kesmeden devam eden CHP Urfa İl Başkanı Karadağ “Esnaflar Zamlarda Borçlardan Bizimle Birlikte Kurtulacak. Esnafın Yüzü Bizimle Gülecek.” dedi.

Esnafın zor dönemden geçtiğini belirten Başkan Karadağ ziyaretlerinin sonunda yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Dün CHP Şanlıurfa İl yönetimi olarak, Şanlıurfa Barosu Başkanlığına yeni seçilen Av. Abdullah Öncel ve yönetimini ziyaret ettik. Şanlıurfa'daki sorun ve sıkıntılar hakkında konuştuk. Seçim çalışmaları hakkında istişarelerde bulunduk.

Yeni görevinde Başkan Öncel ve yönetimine başarılar diledik. Hemen ardından Türkiye'nin belkemiği olan Evren Sanayi esnafını ziyaret ettik. Tek tek dükkanları gezdik, hayırlı işler diledik. Esnafımızın dertlerini dinledik, çözüm önerilerinde bulunduk, istişareler yaptık.

Esnaf dertli, zamlardan bıkmış durumda, iflasın eşiğinde olan esnafımız var. Esnafa sözümüz söz. Tüm sıkıntılar bizimle bitecek. Esnaf zamlardan, borçlardan kurtulacak. Yüzünüz bizimle gülecek."