CHP Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner, 1 günlüğüne garson oldu, çalışanların sorunlarını bire bir yaşadı.

CHP Şanlıurfa Kadın Kolları  ‘Farkındayım Projesi’ kapsamında çalışanların sorunlarını bazı iş yerlerinde çalışarak rapor hazırlıyor. 
Hazırlayacakları raporla ilgili CHP Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner şunları söyledi; “CHP Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak toplumda zor koşullarda çalışan emekçi kardeşlerimizin zorluklarını yerinde öğrenmek hatta yaşamak adına ve insanlara yaşadıkları zorlukları fark ettirmek adına ‘Farkındayım Projesi’ni başlattık. Garsonluk yaparak bir emekçi kardeşimizin dinlenmesine vesile olduk. Her gün başka bir iş kolunda emekçi kardeşlerimizi anlamaya, fark etmeye çalışacağız. Birçok meslek dalında kasiyer, garson gibi çalışanlara nazik davranmanın onların işini kolaylaştıracağını anlatıyoruz. Onlar sadece birer çalışan değil. Düşünen, hisseden dahası varlığı kıymetli kişiler. Bir meslek adından çok daha fazlası” 
 

Halil Özcan: Şanlı Şehrin Şahlanışı Kimleri Rahatsız Etti Halil Özcan: Şanlı Şehrin Şahlanışı Kimleri Rahatsız Etti