CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, bir mesaj yayınlayarak, Gaziantep-Nizip Karayolunda Meydana gelen trafik kazasında vefat edenlere baş sağlığı diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, bir mesaj yayınlayarak, Gaziantep-Nizip Karayolunda Meydana gelen trafik kazasında ve Mardin'in Derik İlçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diledi. Milletvekili Aydınlık, Feci kazalarda yaralanan vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, yayınladığı mesajında; "Gaziantep-Nizip Karayolunda Meydana gelen Feci trafik kazasında aralarında 3 sağlık görevlisi, 3 itfaiyeci, 2 gazetecinin bulunduğu 15 vatandaşımızın hayatını kaybettiğini 31 vatandaşımızın yaralandığının üzüntüsünü yaşarken, akşam saatlerinde Mardin'in Derik İlçesinde meydana gelen feci trafik kazasında 19 vatandaşımızın yaşamını yetirdiğini çok sayıda vatandaşımızın yaralandığı üzüntümüzü daha çok arttırdı. Ülkemizde meydana gelen 2 ayrı trafik kazasında ne yazık ki 35 vatandaşımız yaşamını yetirdi. çok sayıda vatandaşımız yaralandı.

Birecik’te Bin Öğrenciye Balık Ekmek Birecik’te Bin Öğrenciye Balık Ekmek

Üzücü trafik kazalarında yaşamını yetiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Kazlarda yaralanan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimle, acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağolsun."