5-6 Kasım’da Ankara Spor Salonu’ndaki Kurultayını gerçekleştirecek olan CHP, 80 ilde kongresi tamamlandı. Seçimle gelen 1200 kongre delegesi belirlendi. 
CHP’de değişimcilerin adayı Özgür Özel, illerde kongrelerin tamamlanmasının ardından örgütleri ziyaret etmeye başladı.
16 Ekim’de Eskişehir, Bilecik ve Bursa il başkanlıklarını ziyaret eden Özgür Özel yarın da (pazartesi 23 Ekim 2023) Şanlıurfa İl Başkanlığını saat 10.00’da ziyaret edecek.

Urfalı Vekiller Ulaştırma Bakanıyla Bir Araya Geldi Urfalı Vekiller Ulaştırma Bakanıyla Bir Araya Geldi

AZİZ AYDINLIK VE KIZINDAN, ÖZGÜR ÖZEL’E BÜYÜK DESTEK!

Şanlıurfa’ya gelecek olan CHP Genel Başkan Adayı Özgür Özel’e,  CHP Parti Meclisi Üyesi Klinik Psikolog Erbil Aydınlık ve babası 27.Dönem CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık eşlik edecek.

CHP ŞANLIURFA İL ÖRGÜTÜNDEN KILIÇDAROĞLU’NA TAM DESTEK

Bu arada CHP Şanlıurfa İl Örgütü ilçe başkanlıklarıyla beraber tam kadro Kılıçdaroğlu’na desteklerini imzalı olarak sunmuşlardı.
Öte yandan 2023 Mayıs ayında yapılan genel seçimler ve cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası Cumhuriyet Halk Partisinde(CHP) istenilen başarının sağlanmadığı gerekçesiyle parti içerisinde başlatılan değişim hareketinin adayı Özgür Özel olmuştu.
5-6 Kasım’da yapılacak kongrede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na rakip olan Özgür Özel’e Şanlıurfa’da en büyük desteği 27. Dönem CHP Şanlıurfa milletvekili Aziz Aydınlık ve kızı CHP Parti Meclisi Üyesi Klinik Psikolog Erbil Aydınlık veriyor.
Aziz Aydınlık ve CHP Parti Meclisi Üyesi Klinik Psikolog Erbil Aydınlık,  CHP’nin 38. Olağan Kurultayında Özgür Özel’i desteklerken CHP Şanlıurfa Mevcut İl Örgütü Kemal Kılıçdaroğlu’na imzalı destekte bulunmuştu.