Şanlıurfa'da Ölüm Yolu olarak bilinen Şanlıurfa-Suruç yolu için bugün Şanlıurfa CHP İl Başkanlığı yürüyüş gerçekleştirdi.

Gözden kaçırmayın

Harran İzmir Belediyesi Kardeş İlçe Oluyor Harran İzmir Belediyesi Kardeş İlçe Oluyor

Şanlıurfa’da parti yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarında oluşan grup, sık sık ölümlü trafik kazalarının yaşandığı Şanlıurfa-Gaziantep karayoluna yaptıkları açıklama ile dikkat çekti.
Şanlıurfa-Gaziantep karayolunda sık sık yaşanan ölümlü trafik kazalarına dikkat çekildi. Parti yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarında oluşan grup, kazaların yaşandığı Organize Sanayi Bölgesi (OSB) mevkiinde toplandı. Bir süre Suruç istikametine doğru yürüyen grup, daha sonra Suruç ilçesinde açıklamada bulundu.

Şanlıurfa Haliliye CHP  İlçe Başkanı Halil Alagöz Ölüm Yolu Yürüyüşü ile ilgili açıklamalarda bulundu: “Ölü yolu diye tabir ettiğimiz Urfa Suruç arasında yürüyüş yapıyoruz. Bu yürüyüşü maalesef neredeyse her gün  can kaybı oluyor.  En yakın bundan iki üç gün öncede gazeteci Fehmi Kaplan ve Halit Öz’ü kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. İnşallah bu ölümler biran önce son  bulur.” ifadelerini kullandı.