CHP’li Aydınlık yayımlamış olduğu mesajda şu ifadelere yer verdi:“Pandeminin sıkıntılarının devam ettiği, yoksulluğun derinleştiği, üretimin, ticaretin, tarımın, ekonominin sarsıldığı bir yılı geride bırakıyoruz. Yeni yıla yeni umutlarla giriyoruz ve başaracağımıza kararlılıkla inanıyoruz.

Elbette ki herkesin yaşadığı zorlukların farkındayız o nedenle 2023’te umutsuzluğu, zorluğu, ülkemizin içerisinde bulunduğu bu puslu havayı yok etmek, dağıtmak başlıca görevimiz ve hedefimiz.

Ülkemizin kuruluşunun 100. Yılı’nda Cumhuriyet’imizi halkımızın desteğiyle demokrasiyle taçlandıracağız. Milletimizin derin bir şekilde hissettiği yoksulluğu yok edecek refahı 84 milyon yurttaşımıza yayacağız. Adalet duygusunu, yargıya güveni yeniden güçlendirecek, hukukun üstünlüğünü yeniden tesis edeceğiz.

Bem Bir Sen'den Kurumlardaki Temsilcilerine Ziyaret Bem Bir Sen'den Kurumlardaki Temsilcilerine Ziyaret

Tüm vatandaşlarımızın yeniden yüzünün güldüğü ve mutluluğun hâkim olduğu bir Türkiye için çalışmaya, mücadele etmeye devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Şanlıurfalı hemşerilerim olmak üzere tüm yurttaşlarımıza en derin sevgi ve saygılarımı sunuyor, yeni yıllarını kutluyorum.”