Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yıldız: Suruç Ölüm Yolu İhalesine 32 Firma Katıldı Yıldız: Suruç Ölüm Yolu İhalesine 32 Firma Katıldı

CHP’li Aydınlık mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bayramlar sayesinde karşımızdaki kişinin kim olduğuna bakmadan o güzel günlerde selam verir, hâl hatır sorar ve bayramlaşırız, küslükleri bitiririz, temennilerimiz hep iyi ve içtenlikle olur. 

Koronavirüs salgını nedeniyle zorlu geçen 2 yılın ardından çok daha rahat bir bayram geçireceğiz; ama yine de tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Başta da belirttiğim gibi o güzel günleri bu bayramda da Allah’ın izniyle yaşayacağız, ekonomik olarak herkes için biraz zorlu geçecek ama tam da bu nokta da yardımlaşmanın ve dayanışmanın gücünden yararlanacağız. 

Bu mübarek Kurban Bayramı’nda imkânı olanlar kurban ibadetini yerine getirecek ve imkânı olmayanlarla paylaşacak. Bir kez daha birlik ve beraberliğimizin, paylaşmanın ne kadar güzel olduğunu hatırlayacağız.

Bu vesileyle başta Şanlıurfalı hemşerilerim olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın; İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Yüce Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin inşallah, cümleten hayırlı bayramlar”.