Şanlıurfa’nın İlçelerinde İşte Cumhurbaşkanlığı 2.Tur Seçim Sonuçları Şanlıurfa’nın İlçelerinde İşte Cumhurbaşkanlığı 2.Tur Seçim Sonuçları

Kadir Gecesi dolayısıyla Şanlıurfa’da Bediüzzaman Vakfı ve Yeni Asya Şanlıurfa Temsilciliği, Karaköprü Akpıyar Mahallesi Bediüzzaman Apartmanında Kandil Proğramı düzenledi.

Yatsı ve Teravih Namazı ile başlayan proğram Risale Ders ve Hatim Duası ile devam etti. Vakıf Başkanı Ahmet Zorlu, Bediüzzaman Eğitim Kültür Ve Sanat Vakfı üyeleri, Yeni Asya Şanlıurfa Temsilciliği Okurlarının katıldığı programın hatim duası sırasında CHP heyeti çat kapı geldi. CHP Şanlıurfa 1.sıra Milletvekil adayı Mahmut Tanal, 2. Sıra adayı Müslüm Akalın ve CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ duaya iştirak etti. Programa katılanlara Çay ve tatlı ikram edildi. 

Programda yaklaşık 1 saat kalan CHP’liler daha sonra vedalaşıp ayrıldılar. Mahmut Tanal sosyal medya hesabında katıldıkları Kadir Gecesi programın videosunu yayınlayarak “ Bediüzzaman Vakfı ve Yeni Asya Şanlıurfa Temsilciliğinin Kadir Gecesi programındayız. Allah hayırlarımızı kabul eylesin.” notunu düştü.