Süs Bitkisi ve Peyzaj Mimarlığı sektörünün prestijli ödülünü de alan Çocuk Oyun Dünyası Parkı içler acısı son halini Yakup Yavuz paylaştı. Yakup Yavuz, kamusal alanda park ve rekreasyon uygulamaları kategorisinde yılın en iyi proje ödülü verilen Çocuk ve Gençlik Oyun Dünyası Parkı bu halde olmasına tepki gösterdi.

MİLYONLARCA LİRAYA MAL EDİLEN BU PARK ŞİMDİ BÖYLE

Vali Ayhan, GAMER Çalışmalarını Yerinde İnceledi Vali Ayhan, GAMER Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Yakup Yavuz tepkisinde “Güzelşehir’de ki Çocuk Oyun Dünyası Parkının içler acısı hali. Milyonlarca liraya mal edilen bu park önceleri paralı iken böyle değildi. Büyükşehir Belediyesi hiç kontrol etmiyor mu? Sayın Zeynel başkan parkın durumu bu. Hizmet eden takdir alır, yapmayan eleştirilir. ”ifadelerini kullandı.

ÇOCUK OYUN DÜNYASI PARKINDA NELER VAR?

Büyükşehir Belediyesi'nin Karaköprü İlçesi'nde hizmete sunduğu Çocuk ve Gençlik Oyun Dünyası Kompleksi 18 ayrı oyun gurubundan oluşuyor. 30 bin metrekare üzerine kurulu olan komplekste macera parkuru, masa tenis alanları, langırt oyun masaları, 10 kaydırak, yüksek halatla tırmanma parkuru, biyolojik gölet, su oyun alanı, kum havuzu, oturma birimleri, piknik alanları, kamelyalar, trambolin, tırmanma duvarı, boyama duvarı, kuru havuzları yer alıyor.

Park İlk Açıldığında Böyleydi. İşte O Videosu