Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart seçimleri öncesi Şanlıurfa’da gerçekleştirdiği mitingle vatandaşlarla buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa’ya gelirken Karaköprü’de vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek, ilçe teşkilatı ve vatandaşlar yol kenarında bayrak ve tezahüratlarla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ilçe girişinde karşılarken Cumhurbaşkanı Erdoğan da bu sevgiye karşılık vererek aracından inip kalabalığı selamladı. 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ile sohbet edip karşılama için teşekkür eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sevgi gösterilerine karşılık vatandaşlara el sallayarak selamlarını iletti. 

Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni

Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan miting alanına gitmek üzere hareket ederken Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile otobüse binerek miting alanına gitti. 
 

Editör: Urfadasin Haber