Urfalı Yazar ve Televizyon Yorumcusu Av. Cüneyd Altıparmak’ın günümüzde artık herkesin çok ihtiyaç duyduğu bilgilerin yer aldığı yeni kitabı çıktı

Av. Cüneyd Altıparmak, 10. Kitabı olan Kent, İnternet ve İklim konularının ele aldığı “Güncel Hukuk Yazıları” isimli kitabını Seçkin Yayınlarından piyasaya sürdü.

Entelektüel birikimi ile yaklaşık 20 yıldır hukuk alanında çok sayıda kitap, makale, bildiri ve söyleşileri bulunan Cüneyd Altıparmak, hukuki deneyiminin, kendisine gelen soruların ve sorunların çözümünde elde ettiği bilgi birikiminin bir özeti olarak oluşturduğu son kitabında, konuların hukuki yönüne, uygulamaların doğurduğu sorunlara dikkat çekiyor, öneriler sunuyor. Cüneyd Altıparmak kitabında, Kent, internet ve iklim meseleleri üzerine yazdığı makalelerde yer veriyor.

Konular anlatılırken, yazım dilinin ağır olmamasına özellikle dikkat ettiği hukuk alanında bir çalışma olmakla beraber konulara ilgi duyan herkes tarafından rahatlıkla anlaşılmasını amaçladığı görülen kitapta;

Meteoroloji Çalışanları Mağdur Ediliyor! Meteoroloji Çalışanları Mağdur Ediliyor!

Eserde; artık her an hayatımızın içinde olan kent konseyleri, akıllı şehirler, dirençli kentler, katılım, yerel yönetimler, metaverse, blockchain, uzay hukuku, iklim değişikliği, grafiti, sosyal medya, yapay zekâ, robot yargıçlar, dijital mağduriyet, itibar suikastı, avatar, twitter , Facebook Trend Topic, manipülasyon, dezenformasyon, hukukun dijitalleşmesi, NFT, "Yalan Haber", internet medyası, sanal habercilik, iletişim platformları, içerik sağlayıcı gibi konulara yer veriliyor.

Kitabı Aşağıdaki Linki TIKLAYARAK Temin Edebilirsiniz