Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Şanlıurfa mitinginde yaşanan olaylarla ilgilide AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu açıklama yaptı.

Ali İhsan Delioğlu açıklamasında “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Şanlıurfa’da misafir ettiğimizde muhalefetin veya muhalefet olmaya çalışanların miting alanındaki ön saflara yerleştirdiği 10-15 kişi tarafından saygısızca gerçekleşen eylemlerine karnımız toktur.

Kimse Şanlıurfa’lı ile Sayın Cumhurbaşkanımızın arasına girmeye çalışmasın. Şanlıurfa’da AK Parti İl Başkanı olarak sayın Cumhurbaşkanımıza ihanet içerisinde olan kim olursa olsun asla gözünün yaşına bakmayız.

Algı operasyonlarını kimin veya kimlerin yaptırdığını biz çok iyi biliyoruz. Ancak bilinmelidir ki hiç kimse bu tarz eylemlerle emellerine ulaşamayacaktır.

Şanlıurfa halkı her zaman Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olmuştur, 31 Mart akşamıda hep birlikte göreceğiz ki Şanlıurfa da AK Parti yeniden tarih yazacaktır.” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Yazmacı, Mecliste Şanlıurfa'nın Bayramda Ziyaretçi Akınına Uğramasını Anlattı Yazmacı, Mecliste Şanlıurfa'nın Bayramda Ziyaretçi Akınına Uğramasını Anlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 9 Mart Şanlıurfa mitinginin sonunda AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nu anons etmişti. Erdoğan'ın anonsu üzerine sahneye gelen Delioğlu, bir grup tarafından yuhalanmıştı. Yuhalama sesleri üzerine müziğin sesi artırılmıştı.
Bu yuhalamanın nedeni Delioğlu'nun, "Mevsimlik tarım işçilerinden bazıları bunu tatil olarak görüyor" ve "Diğer parti adaylarının tek amacı DEM Parti'ye kazandırmak" gibi açıklamaları neden olmuştu.

Editör: Urfadasin Haber