DEM Parti Urfa İl Eş Başkanı Bekir Karakeçili, “Diğer partilerden aday olanların tek bir amacı DEM Partisi'nin kazanmasını sağlamaktır” diyen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu’nu tartışmaya çağırdı.

DEM Parti Urfa İl Eş Başkanı Bekir Karakeçili, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Politik ahlak, doğruluk üzerinden kamuoyu önünde cesur bir şekilde tartışmayı gerektirir. Bizim halkımızdan saklayacak hiçbir olayımız yok. Bizde şeffaflık politikası hakim. Hodrimeydan tartışmaya bekliyorum”dedi

Yazmacı, Mecliste Şanlıurfa'nın Bayramda Ziyaretçi Akınına Uğramasını Anlattı Yazmacı, Mecliste Şanlıurfa'nın Bayramda Ziyaretçi Akınına Uğramasını Anlattı

Bu arada AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nun DEM Parti ile ilgili açıklamalarında bugün gün içinde DEM Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Celallettin Erkmen'de tepki göstermiş "Dem Parti  tıpkı kendisininde mensup olduğu birçok siyasi parti gibi Türkiye Cumhuriyeti anayasasına göre tüzüğü kabul edilmiş  legal siyasi bir partidir. Halkımız bu tarz provakatif söylemlere toktur.

"KAYBETME KORKUSUNUN SİZİ SARMALADIĞI DOĞRUDUR"

Kaybetme korkusunun sizleri sarmaladığı doğrudur !! Halkın artık sizlerin siyah araçlarınızdan yağma ve talanlarınızdan bıktığı gerçekligiyle yüzleşmeniz sevindiricidir.Önerim şudur ki  bu korku ve paniğinizi halkı bölmeye partimizi hedef göstermeye düşmanlaştırmaya ayrıştırmaya dönük saldırılarınızla değil  siyasi ahlâk çerçevesinde Urfa da daha huzurlu ve güvenli , en şeffaf şekilde nasıl bir seçim geçirebilirize dönüştümenizdir." ifadelerini kullanmıştı.

Editör: Urfadasin Haber