Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinin Deva Partisi İlçe Başkanı İbrahim Özkan, DEPSAŞ ve Aksa Doğalgazî kara gün düşmanları olarak ilan etti.
Asrın felaketini yaşadığımız, milletin can derdine düştüğü, on binlerce insanın enkaz altında hayatını kaybettiği, hayatta kalanların çadırkentlerde yaşam mücadelesi verdiği dönemde DEPSAŞ ve Aksa Doğalgazın yüksek faturalar ile depremzeleri zor durumda bıraktığını söyledi.

Selden Sonra Hurdaya Dönen Araçlarını Tanıyamadılar Selden Sonra Hurdaya Dönen Araçlarını Tanıyamadılar

Deva Partisi Viranşehir İlçe Başkanı İbrahim Özkan “DEPSAŞ ve Aksa Doğalgazı afişe ediyoruz” başlıklı yaptığı açıklamasında şunları söyledi; 
“Kara gün dostu değilsiniz. Kara gün dostu olmanızı beklemiyoruz, bari kara günde boş evlere yüklü faturalar gönderecek kadar halk düşmanlığı yapmayın. 

Enflasyonun yüzde 200'lere dayandığı, paranın değerinin yerlerde süründüğü, alım gücünün neredeyse yok olduğu, üstelik deprem felaketinin ülkeyi tarumar ettiği bu zorlu günlerde, sizden milyonlarca lira bağış yapmanızı değil, elektrik ve doğalgazı bedavaya vermenizi hiç değil; sizden fırsatçılık ve sahtekârlık yaparak halkı soyucu faturalar göndermemenizi istiyor ve talep ediyoruz. 
DEVA Partisi olarak, halk adına ve halkla birlikte, bu soygunun hesabını mutlaka soracağız. İki elimiz yakanızdadır. Az kaldı...”