İbrahim Tatlıses'in eski eşi şarkıcı Derya Tuna'nın "Çapkınlıkta erkeklerin suçu yok bence." sözleri tartışma konusu olmuştu.

 Tuna'nın bu açıklaması gelini Yasemin Şefkatli'ye soruldu.Derya Tuna, geçtiğimiz günlerde "Çapkınlıkta erkeklerin suçu yok bence. Ben bile güzel kadına dönüp bakarım. Hanımlar bana kızmasın ama kadından bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiçbir şey olmaz." ifadelerini kullanmıştı. Çok konuşulan sözler sonrası oğlu İdo'nun eşi Yasemin Şefkatli'ye bu açıklamalar soruldu.

"SUÇU TEK BİR KİŞİYE ATMAMAK LAZIM"

Şefkatli, "O bir şey diyorsa bir bildiği vardır. Şimdi ben ne diyeyim? Onun üzerine bir söz söylemeyeyim. Bir şeyden dolayı demiştir... Bir yerde bir sorun varsa iki tarafın muhtemelen hatası vardır. Tek tarafa yıkılmaz ama o onu başka bir anlamda, başka bir şekilde ya da başka bir şeye istinaden söylemiştir. Tek bir kişiye bunu atmamak lazım. Suç ne tek kadınların ne de erkeklerin yani... Yanlış mı düşünüyorum?" dedi.

'MUTLAKA BİR ŞEYE İSTİNADEN SÖYLEMİŞTİR'

Yasemin Şefkatli, "Kayınvalidem ne diyorsa doğrudur' mu diyorsunuz?" sorusuna karşılık ise, "Ben açıklamasını sizden duyuyorum. Bilmiyorum ki nasıl bir koşulda ne dedi? Kayınvalidemi takip ediyorum ama siz bana 'geçen böyle bir açıklamada bulundu' diyorsunuz... Açıklamanın altını ya da canlı görmedim ki... Mutlaka bir şeye istinaden söylemiştir." yanıtını verdi.

NİŞANDA NEDEN YOKTU?

Ünlü Manken ve Oyuncu Yeni Filmi İçin Halfeti'de Ünlü Manken ve Oyuncu Yeni Filmi İçin Halfeti'de

Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz günlerde evlilik yolundan ilk adımı atan görümcesi Dilan Çıtak'ın nişanına neden katılmadığıyle ilgili soruları manidar bir şekilde cevapladı: "Katılamadık. Buradan da mutluluklar diliyorum. Daha da yorum yapmayalım. Teşekkür ediyorum."

GÖRKEMLİ DÜĞÜN

Pandemi nedeniyle düğünlerini erteleyen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz yıl ekim ayında hayatlarını birleştirmişti.

Beşiktaş'taki lüks bir otel evlenen çiftin nikahını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıymıştı.

ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ

550 kişinin davetli olduğu düğüne, Demet Akalın-Okan Kurt, Mehmet Ali Erbil, Volkan-Zeynep Sever Demirel çiftlerinin yanı sıra şarkıcı Berkay, Fatih Ürek, Ceylan, Yılmaz Morgül gibi birbirinden ünlü isimler katılmıştı.

KARDEŞLERİ YOKTU

İdo ile Yasemin'in düğününe Melek Zübeyde dışındaki kardeşleri katılmamıştı. Ahmet Tatlı, Dilan Çıtak, Elif Ada'nın düğüne neden katılmadığı merak konusu olmuştu.