DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı, Hilton Garden Inn Toplantı Salonunda gerçekleşen çalıştayında “ Her Yönüyle Şanlıurfa " temalı programı start aldı.

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Işık, çalıştayda yaptığı açıklamada "Bu 3 günlük çalıştayımızın bir sebebi var. Dağılmış olan bir yönetim vardı. Aşırı talepten dolayı herkese kapımızın açık olması için bir çalışma yaptık.

Dünden itibaren başlayan ve 3 sürecek bir çalışma programımız bulunuyor. Pazar günü de basın açıklamamamız var. Partimize üyelik, meclis üyeliği ve belediye başkan aday adaylığı için burada bulunacağız ve herkesi davet ettik.

Bugünden itibaren çalışmalarımıza başlayıp Genel Başkanımız Ali Babacan 'ın bana desteği ile tüm ilçelerde adaylarımızı belirleyeceğiz. Bir ilçede olsa, büyükşehir olsa da seçim pusulasında DEVA Partisi'nin logosunu 31 Mart 2024 yerel seçimlerde göreceğiz. Hayırlısıyla bitireceğiz bu işi. 

DEVA PARTİSİ ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞI 20 GÜNE KADAR YENİ BİNASINA TAŞINACAK

Bizim İl yönetiminde herkese kapımız açık. İş insanı gelir, temizlikçi gelir, şoför gelir, fabrikada çalışanı gelir gelsin diyoruz.

Kapımızı her kesime açık tuttuk. Her Şanlıurfalıyı partimize üyelik için davet ediyorum.

Şanlıurfa'da Kasım Gülpınar mı Zeynel Abidin Beyazgül mü ? Şanlıurfa'da Kasım Gülpınar mı Zeynel Abidin Beyazgül mü ?

İl binamız 20 güne kadar aktif olacak. Bütün üyelerimizi orada toplayacağız. Bizim tek gayemiz yerel seçimde yapabileceğimizi göstermek " dedi.
 

Editör: Urfadasin Haber