İl Sağlık Müdürü Solmaz, Hilvan ve Siverek’teki Sağlık Tesislerini Ziyaret Etti İl Sağlık Müdürü Solmaz, Hilvan ve Siverek’teki Sağlık Tesislerini Ziyaret Etti

Devteşti Mahallesinde yer alan Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Hizmet binasında, Ağız ve Diş Hastanesi ile Çocuk Hastalıkları Polikliniği, Dahiliye polikliniği hizmet vermeye devam ederken buna bir poliklinik daha eklendi.

Şanlıurfa Sağlık İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Devteşti Mahallesindeki Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Hizmet binasında önümüzdeki günlerde Kadın Doğum Polikliği de hizmet vermeye başlayacak.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Abdullah Solmaz  da yaptığı açıklamada  “Şanlıurfa’nın en büyük ilçesi olan Haliliye ilçemizde Gündüz Çocuk Hastalıkları polikliniği ve Dâhiliye polikliniği hizmeti verilmek suretiyle 7/24 çocuk hastalıkları hizmeti veriyoruz.

Kısa süre içerisinde Kadın doğum Poliklniği hizmet vermeye başlayacaktır. Şanlıurfa’nın en büyük Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ve Semt Polikliniğinin şu an Çocuk Hastalıkları, Dahiliye Polikliniklerinin yürüklükte olması ve Kadın Doğum Polikliniği'ninde hizmete açılacak olması bizleri fazlasıyla memnun etmektedir. Tüm Haliliye halkına hayırlı olsun.”dedi.

Editör: Urfadasin Haber