Şanlıurfa'da Araç Takla Attı:1 Yaralı Şanlıurfa'da Araç Takla Attı:1 Yaralı

Şirket, fuar aracılığıyla çok sayıda üniversite öğrencisiyle bir araya gelerek kariyer fırsatlarını aktarmayı hedefliyor.
Dicle Elektrik, Dicle Üniversitesi ev sahipliğinde 5-6 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan Güneydoğu Kariyer Fuarı'nın (GÜDKAF 24) ana sponsoru oldu. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin koordinasyonunda Dicle Üniversitesi 15 Temmuz Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuarda toplamda 16 paydaş üniversite yer alacak. 
“Yetenek Her Yerde” sloganıyla gerçekleşecek fuar; alanında uzman yöneticilerin tecrübelerinin aktaracağı program içeriğiyle gençlerin kariyer hedeflerine ilham vermeyi hedefliyor. 
Bölgenin en büyük işvereni konumunda olan Dicle Elektrik ise fuarda kendi standında gençler ve öğrencilerle buluşacak. Konuşma ve panel oturumlarıyla desteklenecek olan GÜDKAF 24’te Dicle Elektrik'in gençlere yönelik eğitim programları, meslek liseleri ve üniversitelere sunulacak destekler, Dicle Üniversitesi ile olan iş birliği ve Dicle Elektrik'in gençlere yönelik sunduğu kariyer fırsatları hakkında bilgilendirmeler yapılacak. 
Güneydoğu Bölgesel Kariyer Fuarı'nda Dicle Üniversitesi ile birlikte; Adıyaman Üniversitesi, Batman Üniversitesi, Bingöl Üniversitesi, Fırat Üniversitesi, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi, Harran Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, İnönü Üniversitesi, Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Malatya Turgut Özal Üniversitesi, Mardin Artuklu Üniversitesi, Munzur Üniversitesi, Sanko Üniversitesi ve Şırnak Üniversitesi de katılımcılar arasında yer alacak. 
T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonu ile  gerçekleşecek olan bölgesel kariyer fuarları, yıl boyunca 11 farklı bölgede düzenlenecek.
 

Editör: Urfadasin Haber