Dişi İbrahim Tatlıses Olarak bilinen Güler Işık ile ilgili üzücü haber verildi.En son kanseri nükseden ünlü sanatçının şu sıralar farklı sorunlarla yüzleşiyor.

Türk Halk Müziği sanatçısının başına gelenler “bu kadar da olmaz “ dedirtti.

Dişi İbrahim Tatlıses’e vedrilen haberle birlikte herkes yıkıldı.Bir süre önce kanseri nükseden Türk Halk Müziği sanatçısı gündeme öyle bir haberle geldi ki herkes çok üzüldü. Son dakika gelişmeleri ve çok daha fazlası haberimizde yer alıyor. Annesi ile ilgili acı haber verildi. Güler Işık’ın başına ne geldi? Kanser hastalığı nakşettiği vakit tekrardan haberlere çıkmıştı.

Güler Işık’ın Annesi Virüse Yakalandı!

Gözden kaçırmayın

Derya Tuna’dan Skandal Sözler Derya Tuna’dan Skandal Sözler

Yapılan açılama ile Güler Işık’ın annesi korona virüse yakalandığı öğrenildi. Bu haberle birlikte herkes şok oldu. Sosyal medyada hayranları bu konuyu konuşur hale geldi. Şimdi ise annesinin sağlık durumu merak ediliyor. Kendisiyle birlikte kendisiyle birlikte ünlü ismin annesi ile de gündeme gelmesi üzdü.

Sağlık Durumu nasıl?

Şanlıurfalı olarak bilinen dişi İbrahim Tatlıses olarak adlandırılan Güler Işık,kanseri nakşettikten sonra gündemdeki yerini korumuştu.

Daha sonra annesi virüse yakalanınca sağlık durumu merak edildi. Annesinin entübe edildiği ve durumunun ciddiyetini koruduğu ortaya çıktı. Söz konusu bu gelişmeyle  birlikte mera kedilenler yanıt buldu. En kısa sürede olumlu açıklamaların yapılması bekleniyor.