Özel Yaşam Yolu Bakım Merkezi, Geylani Eğitim ve Hizmet Vakfı, Karaköprü Özel Eğitim Meslek Okulu, Omurilik Felçliler Derneği, Haliliye Gençlik Kolları, Dijital Genç Seçim Ofisi ve Akabe TOKİ Gençlik Merkezi'nde düzenlenen etkinliklere katılan Önen, Gençlerin müzik dinletisine eşlik etti. Gençlerle bir araya gelen Emin Önen masa tenisi maçı da yaptı.

09e0e1ac-e2e1-4f52-a7d1-c82bc3c6c1fd

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Abdulkadir Karakeçili Oldu Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Abdulkadir Karakeçili Oldu

ÖNEN,”EVDE BAKIMA HİZMETLERİ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Özel bakıma ihtiyaç duyan vatandaşlarla etkinlikte bir araya gelen Önen, “Bizler AK Parti hükümeti olarak bakıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın evdeki bakımını çok çok önemsiyoruz. Çünkü aile birliğini aile bütünlüğünü korumak, istihdamı evde yaratmak ve onları yerinde istihdam etmek bizler için öncelikli hususlardan bir tanesi.

Şehirlerimizin daha yaşanabilir, ihtiyaçlarınızın giderilmesine yönelik konularda daha fazla yatırımların yapılması sizlerin günlük ihtiyaçlarınızı aksatmadan tüm imkânlardan faydalanabilmesi için önemli.

Bugüne kadar çok şey yapıldı ama bundan sonrada çok şey yapılması gerektiğini görüyoruz. Biz inşallah nasıl ki bu bakım evlerini geliştirdik büyüttük yatırımları arttırdıysak inşallah bundan sonraki beş yıllık dönemde de bu yatırımları arttırarak bakış açımızı sizlerin ihtiyacına göre geliştirerek yola devam edeceğiz” dedi.b3b95689-f4ec-4859-b21b-373fe04d8346

Önen, etkinlik boyunca gençlerle birlikte tenis oynayarak onlarla yakından ilgilendi. Ayrıca, gençlerin icra ettiği müzik dinletisine de eşlik eden Önen, ziyarette bulunduğu gençlere ve kadınlara çeşitli hediyeler verdi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdulkadir Emin Önen’e Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve İlçe Başkanı Sait Ağan da eşlik etti.