Urfa’da 13 İlçede Kurulun İftar Çadırları Halil İbrahim Sofrasına Dönüştü Urfa’da 13 İlçede Kurulun İftar Çadırları Halil İbrahim Sofrasına Dönüştü

Sosyal Sorumluluk alanında büyük çalışmalar yapan Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, son çalışmasında ise herkesin duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu. Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Özel Çocukları ile gelinen yemekte Ömer Faruk Akyol ile tanışan Müdür Ulucan, Özel Çocuk Ömer’in hayalinin Galatasaraylı Sporcular ile tanışıp maçı izlemesi olduğunu duymasıyla hemen harekete geçti.

HELAL SANA MÜDÜRÜM

Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Özel çocuk Ömer Faruk Akyol’un hayalinin gerçekleştirmesi için hemen İstanbul’da düzenlenen Galatasaray- Ümraniyespor maçı için kolları sıvadı. Yıllardır hayal olarak kalacak olan bir umut Müdür Ulucan ile İstanbul’da gerçek oldu. Özel Çocuk Ömer Faruk Akyol, Galatasaray Ümraniyespor maçı öncesi futbolcularla tanışıp, maçı tribünden izledi.

Galatasaray Ümraniyespor maçında takımının galip gelmesi ile mutluluğu ikiye katlanan Ömer ve Emniyet Teşkilatı için harika bir gün oldu.