Erdoğan, Kabine Toplantısı Sonrası Konuştu Erdoğan, Kabine Toplantısı Sonrası Konuştu

Yeniden refaha kavuşacak Eyyübiye ilçesinde değişim rüzgarı esiyor. Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar ve parti teşkilatıyla Eyyübiye’nin en işlek caddesi Komiser Şakir Caddesi’nde seçim öncesi esnafın ve bölge halkının beklenti ve taleplerini doğrudan öğrenerek Eyyübiyeli vatandaşlarla bir araya geldiler.

 Ziyaret sırasında esnafla sıcak ve samimi bir ortamda görüşen Yeniden Refahın Adayları, esnafın sorunlarını dinleyerek notlar aldı. Esnafların, özellikle altyapı, çevre düzenlemesi, kentsel dönüşüm gibi konulardaki beklenti ve önerileri üzerine konuşmalar gerçekleştirdi. Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, esnaflara yönelik yapmayı planladığı projeler hakkında bilgi verirken, onların da fikirlerini alarak ortak akıl ve işbirliği vurgusu yaptı.

"Eyyübiye’yi ahlaklı belediyecilik ile tanıştıracak, hep birlikte Eyyübiye’yi ayağa kaldırmak için çok çalışacağız"

Mehmet Ekinci ziyaretle ilgili şunları söyledi; "Komiser Şakir Caddesi’nde esnaflarımızı Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar ve parti teşkilatımızla birlikte ziyaret ettik. Hemşehrilerimizle muhabbet ettik. Esnaflarımıza ve hemşehrilerimize destekleri için teşekkür ediyorum. Siz değerli hemşehrilerimin desteği ile 31 Mart akşamı Eyyübiye’yi ahlaklı belediyecilik ile tanıştıracak, hep birlikte Eyyübiye’yi ayağa kaldırmak için çok çalışacağız."

Editör: Mehmet Fatih Aslan