Foto - Şans Bambusu- Asya'da ortaya çıkan ve zamanla tüm dünyaya yayılan bambu, hem görünümü, hem de kolay yetiştirilebilmesiyle evlerde en çok yetiştirilen bitkilerin başında geliyor. Eve bolluk ve bereket getirdiğine inanılan şans bambusu, aslında orijinal bambu ailesinde yer almıyor. Ancak bambu ağacına benzediği için şans bambusu olarak tanınıyor. Tek veya birkaç adet bambu dalının bir araya gelmesiyle büyüyor. Refah ve iyi talihin sembolü olarak değerlendirildi ve Asya’da binlerce yıldır kullanıldı. Doğrudan güneş ışığından uzak bir köşede, içinde az miktarda saf veya damıtılmış su bulunan bir cam kasede muhafaza etmelisiniz.

Şans Bambusu- Asya'da ortaya çıkan ve zamanla tüm dünyaya yayılan bambu, hem görünümü, hem de kolay yetiştirilebilmesiyle evlerde en çok yetiştirilen bitkilerin başında geliyor. Eve bolluk ve bereket getirdiğine inanılan şans bambusu, aslında orijinal bambu ailesinde yer almıyor. Ancak bambu ağacına benzediği için şans bambusu olarak tanınıyor. Tek veya birkaç adet bambu dalının bir araya gelmesiyle büyüyor. Refah ve iyi talihin sembolü olarak değerlendirildi ve Asya’da binlerce yıldır kullanıldı. Doğrudan güneş ışığından uzak bir köşede, içinde az miktarda saf veya damıtılmış su bulunan bir cam kasede muhafaza etmelisiniz.

Foto - Aloe vera, uzun yıllardır sağlık sorunları için kullanılan şifalı bir bitkidir. Evinizde rahatlıkla yetiştirebileceğiniz aloe vera; cilt sorunları başta olmak üzere saç bakımı, bağışıklık problemleri ve diyabet için de destek sağlar. Cilt için sayısız faydası olan bu bitkinin suyu, vücuda da çok fazla yarar sağlıyor. Bu şaşırtıcı bitki, kötü titreşimleri önler, pozitif enerji, iyi şanslar ve refah sağlar. Odanın içindeki tüm negatif enerjiyi emdikten sonra solgun olabileceğini unutmayın.

Aloe vera, uzun yıllardır sağlık sorunları için kullanılan şifalı bir bitkidir. Evinizde rahatlıkla yetiştirebileceğiniz aloe vera; cilt sorunları başta olmak üzere saç bakımı, bağışıklık problemleri ve diyabet için de destek sağlar. Cilt için sayısız faydası olan bu bitkinin suyu, vücuda da çok fazla yarar sağlıyor. Bu şaşırtıcı bitki, kötü titreşimleri önler, pozitif enerji, iyi şanslar ve refah sağlar. Odanın içindeki tüm negatif enerjiyi emdikten sonra solgun olabileceğini unutmayın.

Foto - Yasemin- Çoğu yasemin bitkisi bir asma veya kafes etrafında büyür. Evde en çok yetiştirilen türleri; Arap yasemini, pervane çiçekli yasemin ve sarı yasemindir. Yasemin çiçeği en fazla ilkbahar ve yaz aylarındaki nemli toprağı sever. Daha verimli ve sağlıklı bir çiçek için nem oranı yüksek toprağı tercih etmek önemlidir. Pozitif enerji sağladığı, ilişkilerinizi geliştirdiği ve romantizmi geliştirdiği için yatak odasında veya zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz odada saklayın.

Yasemin- Çoğu yasemin bitkisi bir asma veya kafes etrafında büyür. Evde en çok yetiştirilen türleri; Arap yasemini, pervane çiçekli yasemin ve sarı yasemindir. Yasemin çiçeği en fazla ilkbahar ve yaz aylarındaki nemli toprağı sever. Daha verimli ve sağlıklı bir çiçek için nem oranı yüksek toprağı tercih etmek önemlidir. Pozitif enerji sağladığı, ilişkilerinizi geliştirdiği ve romantizmi geliştirdiği için yatak odasında veya zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz odada saklayın.

Foto - Biberiye; havayı arındırır, çeşitli hastalıklardan korur ve güçlü iyileştirici özelliklere sahiptir. Ayrıca ruh halini ve belleği de geliştirir. Ayrıca, bu güçlü bitki sevgiyi çeker. Ayrıca, birkaç tane biberiyeyi bez torbalarına koymanız ve çevrenizdeki insanların sadakatini sağlamak için onları evinizin her tarafına yerleştirmeniz tavsiye edilir. Sindirim sistemi için oldukça faydalı bir bitkidir.

Biberiye; havayı arındırır, çeşitli hastalıklardan korur ve güçlü iyileştirici özelliklere sahiptir. Ayrıca ruh halini ve belleği de geliştirir. Ayrıca, bu güçlü bitki sevgiyi çeker. Ayrıca, birkaç tane biberiyeyi bez torbalarına koymanız ve çevrenizdeki insanların sadakatini sağlamak için onları evinizin her tarafına yerleştirmeniz tavsiye edilir. Sindirim sistemi için oldukça faydalı bir bitkidir.

Foto - Orkide, odadaki enerjiyi artıran ve gece boyunca oksijeni serbest bırakan, çeşitli boyutlarda ve şekillerde uzun ömürlü çiçekler olan bitkilerdir, bu nedenle onları yatak odasında tutmak en iyisidir. Ayrıca, hoş kokuları ruh halini geliştirir

Orkide, odadaki enerjiyi artıran ve gece boyunca oksijeni serbest bırakan, çeşitli boyutlarda ve şekillerde uzun ömürlü çiçekler olan bitkilerdir, bu nedenle onları yatak odasında tutmak en iyisidir. Ayrıca, hoş kokuları ruh halini geliştirir

Foto - Nane, evdeki iletişimi ve ilişkileri arttırır. Ek olarak, taze bir nane bitkisinin ekonomik refahı çektiğine inanılmaktadır.

​​Nane, evdeki iletişimi ve ilişkileri arttırır. Ek olarak, taze bir nane bitkisinin ekonomik refahı çektiğine inanılmaktadır.