Eyyübiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. M. Akif Çelik “17 Temmuz Pazartesi gününden itibaren artık merkezimize başvuran ve Diş tedavisi için klinikte uyum göstermeyen çocuklar, aşırı korkan ikna edilemeyen çocuklar, bazı özel durumları olan erişkin hastalar, aşırı bulantı refleksi olan hastalar, Gömülü dişi olan hastalar Engelli Hastalar, Fiziksel engeli bulunan çocuklara, Acil tedaviye gereksinimi olmasına rağmen iletişim kurulamayan çocuklara, alerji nedeniyle lokal anestezi uygulanamayan çocuklar Genel anestezi altında diş tedavileri yaptırabileceklerdir..

Şanlıurfa’da Kalp Kapağı Değişimi İçin Minimal İnvazi Yöntemi Uygulandı Şanlıurfa’da Kalp Kapağı Değişimi İçin Minimal İnvazi Yöntemi Uygulandı

Genel anestezi, herhangi bir tıbbi operasyon nedeniyle genel uyutma halidir. Yani Genel anestezi altındaki hasta herhangi bir ağrı hissetmez işlemleri hatırlamazlar. Bu konuda bize her türlü desteklerini sunan, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Alev Esercan’a teşekkür ederim” dedi.