Tüm canlılar için sadece iyilik yapmaya sarf eden Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü koordinesinde faaliyet gösteren İyilik Merkezi, yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulamayan sokak hayvanlarının yanında olmaya devam ediyor.

Şanlıurfa’da hafta sonu başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle yüzlerce personel ve iş makinesiyle sahada olmaya devam eden Eyyübiye Belediyesi, bir yandan kar küreme, tuzlama ve kumlama çalışması yaparken bir yandan da sokakta yaşayan can dostlarımız hayvanlar için seferber oldu.

Kar yağışı nedeniyle kendilerini besleyen insanların çoğu evlerinde olduğu için sokaklarda açlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan kedi ve köpeklerin imdadına koşan İyilik Merkezi, Zabıta ve Park Bahçe Müdürlüğü personeli, ilçenin onlarca farklı noktasında hayvanlara yiyecek dağıttı.

Eyyübiye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde kayıtları bulunan yoksul, yetim ve kimsesiz ailelerin yanında olmaya devam eden İyilik Merkezi’nin sokakta yaşayan can dostlarına yiyecek dağıtılmasını takdirle karşılayan vatandaşlar, Eyyübiye Belediyesi’ne ve tüm personellerine teşekkür ettiler.